Wszystkie drogi prowadzą na wypoczynek do Swornychgaci:

Od południa dojazd z Chojnic w kierunku na Bytów, w miejscowości Ciecholewy należy skręcić w prawo na Brusy, tą drogą ok. 8 km do Swornychgaci.

Z Gdańska drogą nr 20 na Kościerzynę, za Kościerzyną w Nowej Karczmie w lewo na drogę nr 235 na Chojnice, w Brusach lekko w prawo na Swornegacie.

W Swornychgaciach ( w skrócie mówimy w Sworach) dojedziecie do mostu na Brdzie. przy moście restauracja, minimarket, bankomat.Dalej:

- gdy jedziecie z Chojnic: zaraz za restauracją (nie wjeżdżając na most) w lewo skos i wzdłuż Brdy prosto ok. 100 m, piaszczystą ubitą drogą, do rozwidlenia. Na rozwidleniu w lewo pod górkę jeszcze 50 m do ściany lasu. Przy ścianie lasu w lewo i zaraz w prawo, to już ul. Spacerowa. U Majki i Witka na końcu ulicy po prawej stronie. Czekamy.

- gdy jedziecie z Brus (do Gdańska): to zaraz za mostem ostro w prawo i dalej wzdłuż Brdy prosto ok. 100 m, piaszczystą ubitą drogą, do rozwidlenia. Na rozwidleniu w lewo pod górkę jeszcze 50 m do ściany lasu. Przy ścianie lasu w lewo i zaraz w prawo, to już ul. Spacerowa. U Majki i Witka na końcu ulicy po prawej stronie. Czekamy.

GPS N 53° 51' 53", E 17° 29' 52"

Sprawdź na mapie jak dojechać

.Jak dojechać do kwatery Swornegacie u Majki i Witka

kwatery kaszuby wjazd do bramy
mapa  kwatery kaszuby  swornegacie 514582954
pict9852
swornegacie dom kultury
swornegacie gdzie dobrze zje - full
swornegacie kwatery 514 582 955

Zapisz

Zapisz